Únor 2016

Planá naděje

24. února 2016 v 20:35 | Ellen Dee.
Problém, který mnozí neřeší a děje se denně. Lidé chodí přes mrtvoly a ubližují si navzájem. Tento článek bude planých nadějích z dřívějších vztahů, které si lidé přenáší do vztahů současných. Říká se, že naděje umírá poslední, avšak v tomto případě je to za trest.

Nejčastější chyba, které se spousta lidí dopouští je ta, že si začnou s někým jiným, aby oni sami zapomněli na předcházejícího partnera. Když tento vztah vydrží, je to rarita, většinou se ale po určitém čase rozpadne jako domeček z karet. Beznadějně a nešťastně zamilovaný totiž začne porovnávat předchozího partnera se současným. Dělá to, i když nechce. Chování, vzhled, pocity, emoce, všechno. Nakonec však dojde k názoru, že současný partner není ani lepší, ani stejně dobrý jako ten minulý, zkrátka že se nedá ani srovnat. Zásadní problém je v tom, že člověk s tímto názorem vždycky najde víc důvodů proti vztahu, jak pro něj. A když se to zkomplikuje, nešťastně zamilovaný odejde od někoho, kdo se do něj zamiluje, a ''odmítnutý'' začne hledat náhradu. V tomto případě je to začarovaný kruh a co nevíc lidí co nejdřív musí dostat rozum a odpoutat se od falešných nadějí.

#twelvefacts

20. února 2016 v 14:00 | Ellen Dee.
Tisíckrát ohraný článek na všech osobních blocích. Ale i přes to jsem ho sepsala, a snažila jsem se vymyslet pár faktů, které o mě málo kdo ví. Enjoy!

1) Jsem strašně nerozhodná a tvrdohlavá.

2) Můj nejtěžší úraz byla zlomená levá ruka (a to mě srazila snowboardistka asi týden po tom, co jsem poprvé a naposled chlubila s tím, že jsem nikdy neměla nic zlomeného :D)

3) Po maturitě bych chtěla vycestovat. Do Austrálie a Kanady nebo Ameriky.

4) Jsem absolutně ujetá na plyšáky. Jako malá jsem je měla radši jak panenky a barbíny a ještě 2 roky zpátky bych řekla že je mám radši jak květiny. (nejoblíbenější jsou růže, pivoňky a tulipány ❤)