Červen 2015

Do you remember nature?

17. června 2015 v 9:00 | Ellen Dee.
Jojooo, dlouho jsem tu nebyla, a kdesi cosi, kecy v kleci.. je konec školního roku, a tak mi příjde zbytečné to nějak víc obkecávat. Prostě jsem si opravovala známky, učila se na pololetky a dělala klauzury. Asi nejvíc času mi zabraly moje klauzury (=na wiki je to vysvětleno jako typ vysokoškolské zkoušky, ale ve skutečnosti je to nějaká vypracovaná práce za půl roku v odborném, uměleckém předmětu, na který je daný student zaměřený.)

Nejvíc času mi tedy vzaly klauzury. Stujuju intermedia, a je asi zbytečné se ptát, co to je, protože to neví ani samotný ředitel naší školy, haha :D je to prostě všechno, co se může zpracovat jakkoliv. Hodně jednoduše řečeno. Zkrátka je to performance. Kéž by to bylo stejně tak jednoduché jak jsem to vysvětlila..

Dostali jsme téma paměť. Dlouho jsem přemýšlela, co budu dělat, i když techniku, kterou tento projekt budu zpracovávat jsem měla jistou již od zadání.Zvolila jsem si street art, s tím, že město paradoxně budu přesprejovávat z graffiti na přírodu. Můj projekt měl zasahovat do všech koutů České republiky, ale nakonec jsme udělali se spolužačkou jen 2 zdi v Brně, což je sakra málo, ale máme v plánu tuto myšlenku rozšiřovat dál. Vybrala jsem si zeď, která nezapadala do okolní přírody, nafotila ji, udělala skice, požádala o povolení město a přesprejovala jsem to na moji myšlenku.


Chystá se i dokument, který točila moje nejmilejší spolužačka. So stay tuned!)


Jestli tě tento projekt zaujal, můžeš dát palec hore na naší FB stránce: DO YOU REMEMBER NATURE? .. potěší nás každý palec:)