Duben 2015

30. 04. 2015 - My B-day!)

30. dubna 2015 v 7:30 | Ellen Dee.
Yeeey) Celkem egoistický nápis a název článku, co?:D Původně jsem ho nechtěla ani psát a dávat jakkoliv najevo, že jsem o rok starší, protože přece jenom už nejsem žádný mlaďoch haha:D. Tento článek jsem schválně nastavila na 7.30 hod. je mi jasné, že tady v tuto dobu nikdo nebude, ale přesně v tuto hodinu a minutu jsem se před 18-ti lety narodila, takže kdyby se někdo ptal proč, tak proto:). Takže jste asi už všichni pochopili, že dnešním dnem se mi na moje konto připisuje číslo 18, což je uplně že fuuu.. šílené číslo. Nejsem připravená na ty všechny povinnosti a podobné srandy, co se týkají dospělosti. Vím, že se dneškem toho moc nezmění, to spíš po maturitě. To bude taky dost depresivní článek, hah:D. Takže dneska budu slavit jak nikdy jindy. Přece jenom na to budu vzpomínat dokud si tu oslavu budu pamatovat (teda jestli vůbec si něco budu pamatovat :D). A ano, narodila jsem se na čarodějnice, ale nepřinesli mě (snad), kdyby si chtěl někdo rýpnout:D.

Někteří si možná i všimli, že poměrně pochmurný lay jsem vyměníla za něco růžovějšího/novějšího. Jsem s ním spokojená :). Chtělo to nějakou změnu, když už jsem dospělák). Ještě ho budu dodělávat a tak celkově všechno předělávat. Ale i tak doufám, že jsem ho nastavila správně a na nic jsem prozatím nezapomněla, když už jsem si kvůli tomu nestihla udělat věci do školy.

Užijte si pálení čarodějnic a páteční volno! :)

TOP BLOGGERS

25. dubna 2015 v 19:30 | Ellen Dee.
Právě sedím na zahradě u krbu a mám tu nejlepší náladu, jakou bych kdy mohla mít, a tak jsem se rozhodla dopsat tento článek, protože už měsíc byl v rozepsaných a to podle mě byla škoda:).

Někdy mám náladu a přečtu třeba půl knížky a pak ji nechytnu měsíc do ruky. Mám se čtením knih takový zvláštní vztah. Ale i přes to existuje pár lidí, kteří píšou články takovým způsobem, že to zaujme i mě, člověka, který má problém soustředit se i na něco, co má rád. A tak jsem si řekla, že by bylo fajn napsat o takových autorech článek, aby se o nich dozvěděl popřípadě i někdo další.2. místo, jako vážně?)

20. dubna 2015 v 20:00 | Ellen Dee.
Když já nevím, komu mám jako první poděkovat. V životě bych neřekla, že pro mě bude hlasovat 203 lidí. To jako vážně? Ne, že bych si nevěřila, ale to číslo je uplně že pfuuu.. kdybych všechny měla nashromáždit na jednom místě, tak je to šíleně velký dav lidí. Jste úžasní! Šla jsem do té soutěže, jakože by se mi to teoreticky mohlo povést a třeba bych se mohla dostat do finále, ale umístit se mezi prvními třemi místy? Pořád nemůžu uvěřit tomu, že jsem konečně něco vyhrála, mám z toho neskutečnou radost :). Moc děkuju všem, co pro mě hlasovali na mobilu, tabletu, na noťase anebo všude kde mohli, a přispěli mi tak ke krásnému, druhému místu:)


Chtěla bych poděkovat všem mým kamarádům, kteří podpořili svým hlasem. Nebudu vypisovat každého zvlášt, oni moc dobře ví :)

A taky jmenovitě blogerům: Celene, Anička, KKcenka, zaninka, amy dixon, Ivet & Adri, Ta "neviditelná" :) ♥!,

Slečnám, které vyhrály 1. a 3. místo výhru přeju, a těm, co se neumístili na prvních třech příčkách bych asi vzkázala at nezouvají a berou jako cenu útěchy, že se vůbec dostali do finále, i to se cení! :)

Dostala jsem od vás takový předčasný dárek k narozeninám a jsem za něj uplně nejvíc vděčná)) díky mocc!)
Proč zrovna rap?

18. dubna 2015 v 18:10 | Ellen Dee.
Nejčastější otázka, co mi je pokládána ohledně hudby. A odpověď, že jsem na něm vyrůstala je prostě nedostačující. Tak ok. Vezmu to od samého začátku.

Psal se rok 2007, vyšel nový klip jednašestky, pro mě tehdy ještě neznámé skupiny. Ano, opravdu mi bylo 10 let. haha:D lil gangsta:D Tehdy brácha pustil tento klip (ještě cenzurovaný:D) v televizi, nejspíš na nějakém vypáleném cédéčku. Seděl na gauči, čučel na ten klip a hltal každé jejich slovo. A tak jako správná mladší, otravná ségra jsem to začala dělat taky, nejen protože jsem v něm měla vzor a chtěla jsem dělat všechno co on, ale i protože se mi to prostě líbilo. Haha:D po druhé:D Tato písnička byla začátek všeho, a tak asi nemusím říkat, že je to moje nejoblíbenější skupina už skoro 10 let. :)


Motivace do nadcházejícího týdne.

12. dubna 2015 v 18:09 | Ellen Dee.
Tento článek měl vyjít již včera, ale protože jsem neměla náladu kvůli komplikacím a nepříjemnostem v rodině (ze kterých vyšli nakonec všichni živí), tak se o den posunul. Koneckonců, lepší je motivační článek do nového týdne, než na neděli. A protože ráda motivuju druhé, tak posdílím moje neoblíbenější motivační videa, které podle mě jsou nejlépe zpracovaná.

První video je moc fajn. Vždycky mě namotivuje k práci. Kdykoliv. Dívám se na něj v průběhu roku, snad každý měsíc a ještě mě neomrzelo. A snažím se ho co nejvíc šířit dál, protože si myslím, že je důležité v ostatních udržovat ten pocit, že si musí jít za tím, o čem celé dny sní :) A vůbec.. je tam hodně silných myšlenek, ale ta co podle mě má tu největší váhu je, že na hřbitově je nejvíc pohřbených nápadů a neuskutečněných snů. Když jsem na dušičky šla zapálit na hrob svíčky všem svým blízkým, tak jsem si na tohle vzpomněla a potom máte uplně jiný pohled na ty hroby a celkově na to pochmurné místo. Je to smutné, ale zároveň to šíleným způsobem motivuje.